Початок кінця ринку на Замковій: забудова розпочнеться від килимів

2505 0

Ми у соцмережах:

Початок кінця ринку на Замковій: забудова розпочнеться від килимів

Коли заходиш на речовий ринок, що на Замковій у Рівному, з’являється відчуття, що настав його останній день: багато торговців не працюють, кіоски зачинені, покупців небагато. Особливо в будні. Часи процвітання речового ринку безповоротно минули, тепер у місті є безліч більш комфортних місць для здійснення покупок. Минулого четверга міськрада виділила речовому ринку землю під ним — під забудову. Отож на його місці виростуть багатоповерхівки з торгово-розважальними закладами.

Генеральний директор речового ринку Володимир Рабінюк каже, що одразу весь ринок закривати не будуть, будуватимуть почергово, тому торговців, які захочуть залишитися тут, переміщатимуть залежно від того, де буде вільне місце. Уже зараз половина місць простоює, а за оренду землі під ринком однаково доводиться платити.

Намагався затримати початок змін ще на півроку голова профспілки речового ринку торговець парасолями Павло Бречко. Просив створити комісію й казав, нібито тисяча підприємців, які тут працюють, залишаться без шматка хліба, а це загрожує соціальним вибухом. Та в голодне життя підприємців давно ніхто не вірить, навіть вони самі. Хто не мав виторгу, давно полишив торгівлю тут і подався торгувати деінде або поїхав на заробітки. Володимир Рабінюк каже, що питання відкрите два роки, за цей час кожен прийняв для себе рішення.

Речовий ринок орендує зараз 5 тисяч квадратних метрів. Розроблено детальний план забудови цієї території, за яким тут мають звести п’ять будинків, один з яких буде торговим центром на 10 тисяч квадратних метрів, тобто торгових площ буде удвічі більше, ніж зараз на ринку. Починати будівництво планують від стадіону «Авангард» — там, де, зокрема, торгують килимами, де найменше торговців і найбільше порожніх місць.

Торговцям пропонують також місця на ринку Дикого. З якого боку не підійди, він виглядає ще більш потворно, ніж речовий, але перенести його в інше місце, за словами міського голови Володимира Хомка, поки можливості немає.

Світлана Федас.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також