Поліцейська з Вараша везе «золото» з Польщі

916 0

Першість в особистому заліку на чотирьох дистанціях у польському місті Торунь здобула начальник сектору кадрового забезпечення Майстер спорту України із плавання Галина Майданюк.

Минулих вихідних 10-й Міжнародний Кубок Польщі з плавання в категорії Мастерс виборювали понад 250 учасників із різних країн у командному та особистому заліках.

Вараські плавці посіли сьоме місце серед 75 команд. А от «золото» на дистанціях у 50, 100, 200 метрів брасом і на 100 — у комплексному плаванні особисто здобула капітан поліції Галина Майданюк.

Для поліцейської це вже треті міжнародні змагання, на яких вона виборює призові місця.
А загалом у Галини Майданюк понад двісті медалей, які вона почала здобувати із 10-річного віку.