![фото - поліція Рівненської області](/img/650/politsiya-vzhe-znae-khto-zahinuv-na-mostu-u-rivnom_20240402_7088.jpg)
Сьогодні загиблу у ДТП на вул. Соборній жінку опізнала донька.
Як розповіли в обласній поліції, нею виявилася 66-річна жителька міста.
- Донька пояснила поліцейським, що востаннє матір бачила в суботу, 30 березня. Проте домівку пенсіонерка покидала не вперше, тож до поліції із заявою донька не зверталася.
Нагадаємо, ДТП на вулиці Соборній сталася вночі першого квітня. Тоді 28-річний житель села Обарів, керуючи автомобілем «Ford», допустив наїзд на жінку - за словами водія, вона лежала на проїзній частині.