Полюк настрибала дві медалі

955 0

Одразу дві медалі на етапах Кубка Європи з акробатичного фрістайлу, що пройшли у фінському місті Рука, здобула рівнянка Ольга Полюк. Спочатку наша повітряна лижниця виборола «срібло», а потім «бронзу». На одному з двох етапів інша рівнянка Анастасія Новосад стала дев'ятою.

Ольга Полюк Одразу дві медалі на етапах Кубка Європи з акробатичного фрістайлу, що пройшли у фінському місті Рука, здобула рівнянка Ольга Полюк. Спочатку наша повітряна лижниця виборола «срібло», а потім «бронзу». На одному з двох етапів інша рівнянка Анастасія Новосад стала дев'ятою. Наступного тижня наші фрістайлістки вирушать до Китаю, де візьмуть участь у першому в новому сезоні етапі Кубка світу. Саме Кубок світу для фрістайлістів буде головним стартом сезону, адже чемпіонат світу проходить раз на два роки, а Олімпійські ігри ще рідше.