![Фото - Рівненської єпархії ПЦУ](/img/650/pomer-blahochinniy-svyatovoskresenskoho-soboru-u-r_20240302_6728.jpg)
На 66-му році життя...
Сумну звістку повідомили на фейсбук-сторінці Рівненської єпархії ПЦУ.
- Тиждень тому він виголошував промову на кладовищі до других роковин повномасштабного вторгнення. Вчора, як розповіли колеги, він був у єпархії в доброму здоров'ї. А сьогодні, на 66-му році, його життя раптово обірвалось.
Висловлюю співчуття рідним багаторічного секретаря Рівненської єпархії Православної Церкви України, благочинного Свято-Воскресенського собору, протоієрея Сергія Лучаніна. Співчуття усій єпархії, усім вірним, - додав голова обласної ради Андрій Карауш.
![](/images/Screenshot_20240302-124214_Facebook(1).jpg)