![Помер солдат з «Рівнетеплоенерго», який рік захищав Україну від рашистів](/img/650/pomer-soldat-z-rivneteploenerho-yakiy-rik-zakhishc_20230501_3613.jpg)
Пішов з життя солдат Збройних сил України Валерій Усач.
З вересня 2013 року він працював слюсарем ремонту устаткування котелень та пило підготовчих цехів компанії «Рівнетеплоенерго». Після початку повномасштабного вторгнення ворога, пішов до лав Збройних сил.
- Рік він захищав Україну, однак його серце не витримало і зупинилось. Валерію Усачу було всього 51 рік. Він був щирою і веселою людиною та хорошим і надійним колегою по роботі, - повідомляє ТОВ " Рівнетеплоенерго". - Сумуємо та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Пам’ятаймо тих, хто зупинив ворога і захистив нашу Україну!