![Повернеться «на щиті» з Донеччини кулеметник з Рівненщини](/img/650/povernetsya-na-shchiti-z-donechchini-kulemetnik-z-_20240223_8293.jpg)
Чергову сумну звістку отримала Гощанська громада.
- Під час виконання бойового завдання в районі села Богданівка Бахмутського району Донецької області 13 лютого загинув унаслідок комбінованого обстрілу з боку противника стрілець кулеметного взводу, солдат Іван Капітанюк із Садового.
Щирі співчуття рідним і близьким Захисника України. Вічна пам’ять і шана Герою! Про зустріч загиблого земляка та церемонію поховання повідомимо додатково, - йдеться сьогодні у повідомленні Гощанської селищної ради.