Повернули 30 гектарів полігона, які на Рівненщині віддали мисливцям і рибалкам

2996 0

Ми у соцмережах:

Повернули 30 гектарів полігона, які на Рівненщині віддали мисливцям і рибалкам

У 2010 році Рівненська обласна рада передала понад 30 тисяч гектарів території Рівненського полігона Товариству мисливців та рибалок як мисливські угіддя. На 25 років. Більше половини терміну цього минуло, як виявилось, що передали цю територію незаконно. Прокурори в суді довели, що ця ділянка належить до земель Рівненського полігона та може використовуватись лише в оборонних цілях.

Сергій Свисталюк, заступник голови Рівненської облради:

— Це рішення ухвалювалося так давно, що ми не одразу його знайшли. Територія полігона велика, знаходиться неподалік багатьох населених пунктів. Не всюди там проходили військові навчання. Тому потрібно зважати на усі ці фактори.

Богдан Гречко, керівник відділу юридичного забезпечення Рівненської облради:

— Ця територія відносилася до однієї з військових частин. Організація мисливців та рибалок отримала погодження від військової частини, власника земельної ділянки в особі ОДА та Державного лісового агентства. Лише після цього ця організація звернулася до обласної ради з проханням надати у користування на 25 років мисливські угіддя. Тобто це не земля, а територія, де організація може мати своє мисливське господарство. Зі свого боку, суд вирішив, що ця земля має оборонний статус, тому потрібно було ще отримати дозвіл на користування від Міністерства оборони. Через це рішення ради попередніх скликань було скасовано.

Софія Грицак


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також