Позбавитись від ГЕМОРОЮ можливо БЕЗ ОПЕРАЦІЇ!

2180 0

Ми у соцмережах:

Позбавитись від ГЕМОРОЮ можливо БЕЗ ОПЕРАЦІЇ!

Тільки хворим на геморой відомий страх перед кожним відвідуванням туалету і біль, який з кожним разом стає все нестерпнішим. І щоразу ви даєте собі обіцянку: “Завтра піду до лікаря!”. І одразу біжите в аптеку по свічки або лізете в Інтернет у пошуках народних цілющих засобів. І начебто до вечора відпускає. Робота, домашні справи — за ними навіть не помічаєш постійного дискомфорту, а ранковий жах, здається, не повториться більше ніколи. А наступного дня все знову повторюється. І немає більше сил терпіти, і знову ці обіцянки самому собі.

images Причиною для звернення до лікаря-проктолога може бути будь-який симптом, пов’язаний з прямою кишкою або з туалетом. По-перше, це свербіж, який зазвичай є початковим симптомом геморою. По-друге, кровотеча, яка є вже ускладненням хвороби. По-третє, біль та дискомфорт при дефекації, домішки крові та слизу в калі. У будь-якому разі навіть при наявності одного з цих симптомів радимо негайно звернутися до лікаря. — Дуже часто буває, що ознаки геморою з’являються, а потім зникають, — говорить лікар-проктолог медичного центру “ЄвроКлінікс” Віталій Михайлович Лесь. — Але це не означає, що все в порядку. Це означає, що не можна запускати захворювання. Пам’ятайте, що крововиливи є ознакою не тільки геморою, але і наявності злоякісних новоутворень у кишечнику. Більшість пацієнтів зізнаються, що відчуваючи нелюдські муки, все одно боялися звернутися до лікаря. Страх перед відвідуванням лікаря-проктолога відомий. А хірургічна операція, яка маячить на горизонті, навіть найсміливішого злякає. Та й великого значення цій хворобі ніхто не надає. Але дарма! При нападі гострого геморою в деяких випадках хвора на геморой людина не може ані ходити, ані сидіти через сильні больові відчуття. Цікаво, вплинув би той факт, що лікування геморою можливе без операції, на ваше рішення піти до лікаря? Напевно! — У нашій клініці можна пройти повне і безболісне проктологічне обстеження, а з допомогою новітнього обладнання вирішити проблему малоінвазивним методом, — говорить Віталій Михайлович. У медичному центрі європейського рівня “ЄвроКлінікс” проводиться лікування геморою всього за 3-4 амбулаторних відвідування без операційного втручання, таким чином, можна позбутися геморою і тріщин прямої кишки з допомогою процедур, незрівнянно більш приємних, ніж операція! А значить, без госпіталізації та болю, без зміни звичного способу життя. Євро-Клінікс-лого

Спеціалісти “Євроклінікс” вирішать вашу проблему. Відкладіть усі справи і займіться своїм здоров’ям — зателефонуйте і запишіться на первинну консультацію за телефоном у Рівному: (0362) 40-40-50!
Бажаємо вам міцного здоров’я!

Відділення клініки:

  • Урологія
  • Гінекологія
  • Проктологія
  • Дерматологія
  • Неврологія
  • Терапія
Тел.: (0362) 40-40-50
Ліцензія МОЗ від 05.01.2015 р., рішення №1
tag:Євроклінікс


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також