А ще про те, як за допомогою «швидкої» та знайомих біля рівненського полігону відбивали у ТЦК депутата-націоналіста Віктора Москвича, чому директору одного з рівненських комунальних підприємств оголосили підозру, скільки є мільйонерів серед депутатів Рівненської міської ради, чому огородили парканом дерева біля школи №2 та які вулиці відремонтують у Рівному.
Ви також дізнаєтеся про те, як рівненський «Верес» зазнав прикрої поразки у матчі з Полтавою, як проходить грибний сезон на Рівненщині, чому цього року на Рівненщині подорожчав мед та скільки вартують овочі на рівненських ринках.
Свіжий номер газети «Рівне Вечірнє» можна придбати у магазинах міста.
Також ви можете замовити електронну версію видання.
Про своє бажання стати передплатником електронної версії «РВ» повідомте на e-mail: svetrv1@gmail.com, вказавши своє прізвище, обраний період перегляду (місяць, квартал, півріччя, рік), свою електронну адресу та номер телефону. Після оплати ви отримаєте на свій e-mail посилання на Google-Диск для перегляду файлів у форматі PDF за оплачений період.
Вартість передплати «Рівне Вечірнє»:
на місяць: 48 грн.
на три місяці: 144 грн.
на півроку: 288 грн.
на рік: 576 грн.





