Приварський погодився керувати «Рівнетеплоенерго»

1945 0

Ми у соцмережах:

Приварський погодився керувати «Рівнетеплоенерго»

В кулуарах обговорюють призначення нового керівника «Рівнетеплоенерго». Ним став Юрій Приварський, колишній перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації.

Юрій Приварський так прокоментував РВ цю інформацію:

- Офіційно начальник може приступити до роботи лише тоді, коли він буде ознайомлений з наказом про призначення. Я з наказом ще не ознайомився. Не приховую, що так,  мені надійшла пропозиція,  і я її прийняв. Мене вже почали вітати. Чекаю на офіційне представлення. 

Компанія «Рівнетеплоенерго» уже підтвердила нове призначення:

Олександр Корчинський отримав запрошення очолити одного з лідерів української енергетики – компанію «Центренерго». У зв’язку з цим посаду директора «Рівнетеплоенерго» обійме Юрій Приварський.

«Ми не могли не відпустити Олександра Сигізмундовича. «Центренерго» – професійна вершина для будь-якого менеджера у цій сфері. Не кожного дня директора обласного підприємства запрошують на таку посаду в Київ і для мене це ще одне свідчення, що Олександр Корчинський – управлінець високого рівня, який робив у Рівному хорошу роботу. Зичу йому успіхів і нових професійних перемог», – зазначив Іван Надєїн, засновник групи компаній «Укртепло» та інвестор «Рівнетепленерго», коментуючи кадрові зміни на підприємстві.

За його словами, команда «Рівнетеплоенерго» продовжує модернізацію підприємства і надалі працюватиме над реалізацією стратегії змін, які дозволять підвищити якість послуг, зменшити споживання газу завдяки використанню відновлюваних джерел енергії і стабілізувати тарифи.

Нагадаємо, у 2019-му «Рівнетеплоенерго» успішно провело попередній опалювальний сезон. Загалом було інвестовано понад 55 млн грн у підготовку до нового опалювального сезону, а також модернізацію підприємства і будівництво нових об’єктів. Крім того, підприємство сплатило місту 15 млн грн орендної плати.

Новий директор «Рівнетеплоенерго» має значний досвід роботи у Рівному та Рівненській області, знає проблеми житлово-комунального господарства та енергетичної сфери. На посаді першого заступника голови облдержадміністрації керував саме житлово-комунальним напрямком, де втілив декілька важливих успішних проектів, зокрема, з енергоефективності.

Під час роботи в ПАТ «АЕС Рівнеобленерго» завдяки його ефективному менеджменту вдалося досягти рівня розрахунків населення за спожиті послуги на понад 100%.

Юрій Приварський отримав дві вищі освіти – в Українській Державній академії водного господарства (спеціальність «Облік і аудит») та Львівському національному університеті імені Івана Франка (спеціальність «правознавство»).

Читайте також: Хто очолить теплового монополіста Рівного


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також