Призначення та різновиди магістральних колбових фільтрів

768 0

Ми у соцмережах:

Призначення та різновиди магістральних колбових фільтрів

Українці все частіше опиняються у дуже складних умовах та намагаються пристосуватися до них, забезпечивши собі елементарні зручності, продукти для нормального існування. Найнеобхіднішою речовиною для життя вважається вода, проте її якість повинна відповідати нормам та правилам, адже рідина з сумнівним складом може сприяти отруєнню, або виходу з ладу деяких органів та систем.

Особливості використання магістральних колбових фільтрів

Краще встановлювати такі прилади на підведенні води до квартири, перед тим, як вона буде подаватися до посудомийки, пральної машини та у звичайний кран. Сучасна фільтр колба - це прилад, який може відрізнятися ступенем очищення та своїм призначенням. Обов'язковим є встановлення колбових фільтрів зі спеціальними картриджами, які мають певне наповнення. Зокрема це поліпропілен та нитки, які допоможуть затримати крупні частинки бруду. Такі колбові фільтри призначені для затримання механічних домішок великого розміру. Встановлення найпростіших систем буде вдалим рішенням для роботи пральної машини та посудомийки, але не достатнім, щоб отримати очищену воду для приготування їжі. Тому наповнення колбових фільтрів може відрізнятися. Наразі існує декілька найбільш поширених картриджів для фільтрів, від яких залежать особливості очищення та здатність утримувати певні частинки.

Різновиди картриджів для колбових фільтрів:

  • Для грубої очистки, з поліпропілену та ниток
  • З гранулами активованого вугілля, які можуть затримувати нітрати калію, кальцію та магнію
  • Каталітичні, які вступають в реакцію з деякими мікроелементами та металами, що знаходяться у воді. Зокрема мова йде про марганець та залізо

Принципи вибору магістральних колбових фільтрів

Перш за все кількість таких систем залежить від чистоти води та необхідного ступеня її очищення. Зазвичай магістральні фільтри використовуються, щоб здійснювати попередню грубу очистку, з видалення механічних домішок. Для тонких маніпуляцій використовують фільтри зворотного осмосу, що можна обрати за посиланням https://ecosoft.ua/ua/filtry-obratnogo-osmosa-prod/ в яких рідина пропускається через тонкі мембрани, з мікроскопічними отворами. Через ці отвори здатні проходити лише молекули води, а всі інші домішки, включаючи віруси та бактерії, затримуються.

Щоб спростити життя власника будинку, краще обирати пристрої з системою самоочищення. Це прилади, які здатні лише одним натисканням очищуватися у зворотному напрямку, вимиваючи з колби увесь бруд, що в ній зібрався. Щоб подовжити термін служби фільтрів, варто віддавати перевагу виробам з металевим корпусом або з міцного пластику. Це дозволить незліченну кількість разів здійснювати заміну поглинача всередині та проводити очищення фільтру.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також