Прокурор Кубрак рік протримався...

1045 0

Ми у соцмережах:

Те, що Сергій Кубрак, призначений прокурором Рівненської області, на посаді довго не втримається, було зрозуміло відразу. Упродовж року не вщухали вимоги щодо його звільнення від різних громадських активістів. А нещодавно і новий генпрокурор висловив невдоволення його роботою. Та Сергій Кубрак на пропозицію писати заяву на звільнення за власним бажанням не пристав. Тож до Рівного прислали майже 30 перевіряючих з Генпрокуратури. За кілька днів вони знайшли стільки порушень у роботі Сергія Кубрака, що його відразу ж відсторонили від роботи.

пикет прокуратура гузир

Заступник генпрокурора п. Гузир спілкувався з пікетуючими з Рівненського району, які заявили, що прокуратура не реагує на їхні звернення щодо розбазарювання землі
Щоб повідомити цю новину п. Кубраку, приїхав минулого тижня з Києва заступник генпрокурора Володимир Гузир. - Я знаю Сергія Кубрака близько 20 років, — зізнався п. Гузир. — На посадах у Генпрокуратурі він зарекомендував себе як грамотна людина. Проте на посаді прокурора області виявився неспроможним іти у ногу з часом та виконувати усі вимоги Генпрокуратури. Представники Генпрокуратури на 27 аркушах службової записки детально розписали усі порушення, які виявили у роботі Сергія Кубрака. Серед них, зокрема, те, що прокуратура не реагувала на ситуацію із зростанням заборгованості із зарплати, а в області нарахували близько 50 порушень прав громадян внаслідок того, що їх незаконно притягнули до кримінальної відповідальності. Окрім того, виявилося, що Сергій Кубрак недостатньо приділяв уваги боротьбі з корупцією і неправдиво звітував перед генпрокурором про виконану в області роботу. Також Сергію Кубраку не пробачать те, що досі не притягнуто до відповідальності жодного посадовця, який організовував поїздки на Антимайдан, змушуючи працівників бюджетної сфери брати у них участь. У Генпрокуратурі невдоволені й кадровою політикою Сергія Кубрака. Встановили, що він спершу притягував до дисциплінарної відповідальності, потім скасовував свій наказ, а через місяць людину преміював. Окрім того, Володимир Гузир зазначив, що йому відомо про можливу причетність Сергія Кубрака до "кришування" незаконного видобутку бурштину. — Прокуратура області повернула вилучені у незаконних старателів мотопомпи, — обурювався пан Гузир. — Коли я запитав причину, мені відповіли, що Полісся — болотиста місцевість, і ці мотопомпи місцеві використовують... для дренажування боліт. Виконує обов'язки прокурора Рівненщини заступник Олександр Таргоній. Із претендентами на посаду прокурора області ще не визначились — обіцяють, що добиратимуть кандидата "скрупульозно". Очевидно, замінять і заступників, які працювали з Кубраком. А тим часом у Генпрокуратурі продовжать перевірку діяльності Сергія Кубрака і, як зауважив п. Гузир, можливо, буде відкрито кримінальне провадження щодо його неправомірних дій.
Алла САДОВНИК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також