"Промінець" відсвяткував п’ятнадцятиріччя

1279 0

Ми у соцмережах:

Рівненський народний клас-музей пожежної безпеки "Промінець" відсвяткував своє п’ятнадцятиріччя . Учні двадцять четвертої рівненської школи уроки протипожежної безпеки відвідують із задоволенням. Кажуть, тут не лише розповідають про шкоду, яку завдає вогонь, а й вчать як правильно поводитись під час різних небезпечних ситуацій, які можуть статися у житті.

Клас-музей "Промінець" створили ще у 2004-му році. Виник він на базі Рівненського навчально-виховного комплексу „Школа-ліцей” №2. До створення та функціонування класу-музею долучилися як ентузіасти, так і ветерани пожежної охорони. Вони надавали архівні матеріали та експонати. Рятувальники переконують, саме в дітей потрібно у першу чергу виховувати культуру протипожежної безпеки.

З моменту відкриття клас-музей відвідало понад 100 тисяч школярів. Його завідувачка Людмила Холохолова розповідає, що такий клас створювався, аби попередити виникнення пожеж. Проте зараз функції музею значно розширилися.

Опікуються проблемами музею і рятувальники області. Вони постійно поповнюють заклад експонатами, а також періодично беруть участь у навчальному процесі. 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також