Пропонує роботу тим, хто повернувся з війни

869 0

Ми у соцмережах:

Сергій Кальмук

Рівнянин Сергій Кальмук запрошує на роботу у власну будівельну компанію учасників бойових дій, які повернулись з війни і не можуть знайти роботу в області.

— У 2004 році я заснував будівельну фірму «Євробудкомфорт», і до 2014 року ми успішно працювали, — розповів Сергій Кальмук. — З початком російської агресії я поїхав на фронт. Там ми думали, що як приїдемо додому, то повернемося на свої роботи. Сталося не так, як хотіли. Тож нині я хочу працевлаштувати учасників бойових дій, які повернулися з фронту і не мають постійної роботи, у свою компанію. Запрошую і будівельників, і виконробів, і менеджерів. Тим, хто повернувся з війни, ніяка реабілітація не допоможе, коли людина постійно буде думати про те, як забезпечити свою сім’ю.

Наразі у будівельній компанії Сергія Кальмука є 12 учасників бойових дій, які вже готові приступити до роботи. Виконувати планують державні замовлення. Уже є навіть перший об’єкт — будуватимуть ФАП у селі Малинськ Березнівського району.

Керівниця ГО «Психологічна служба Євромайдану» Ольга Яковлєва розповіла, що хлопці, які повернулися з АТО, працюючи у такій фірмі, проходитимуть і соціальну адаптацію:

— Ми створили будівельну бригаду з учасників АТО і під керівництвом учасника бойових дій, і це вихід для багатьох. Таких досвід можна буде передавати в інші області України. Як психолог я займаюся соціальною адаптацією людей і розумію, що для того, аби людина почувалася щасливою, їй треба їсти, пити та відчувати себе часткою чогось. Учасники бойових дій, що працюватимуть у нас, відчуватимуть себе частиною будівельної команди. Крім того, я спілкувалася з роботодавцями і зрозуміла, що вони не знають, як працювати з учасниками бойових дій. І тому часто бояться брати їх на роботу.

В учасників війни на сході є також можливість безкоштовно отримати освіту в НУВГП — там існує спеціальна програма, якою вже скористалися понад 500 осіб. Найбільш популярними є саме будівельні спеціальності.

Аліна ТИС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також