«Пульсар» перемагає на виїзді... вперше у цьому чемпіонаті

1653 0

Баскетболісти «Пульсара» досить успішно проводять другий етап чемпіонату суперліги, на якому колективи ведуть боротьбу за місця з 9 по 12. Якщо на першому етапі рівняни у 26 матчах перемогли лише тричі, то на цій стадії змагань після семи поєдинків «Пульсар» має чотири перемоги. Причому, якщо раніше наша команда перемагала лише вдома, то на цьому етапі підопічні Сергія Шемосюка змогли виграти і в гостях.

Як і варто було очікувати, двобій у Харкові за участю турнірних сусідів «Політехніка» та «Пульсара» вийшов безкомпромісним. Основний час завершився внічию — 75:75. Овертайм розпочався для рівнян неприємно — 0:5. Проте наша команда надуспішно відіграла заключну хвилину гри: завдяки насамперед пресингу Андрія Артимовича та Іллі Шемосюка «пульсарівці» забили одинадцять «сухих» очок і перемогли — 89:82. По 18 очок у «Пульсарі» набрали Артимович та Рєка. За кардинально іншим сценарієм проходила гра «Пульсара» у Маріуполі проти тамтешнього спортивного клубу. Наша команда володіла перевагою. За хвилину до завершення гри рівняни мали відрив у шість очок, але кілька прикрих помилок звели усе нанівець, господарі перемогли — 55:54. Найприкріший момент стався за 10 секунд до сирени, коли «Пульсар» мав «плюс» одне та ще й володів м’ячем, проте герой попередньої гри Артимович помилився при передачі, віддавши м’яч лідеру маріупольців Євгену Подорваному, який не схибив. За ті кілька секунд, що залишалися, рівняни змогли організувати атаку, проте після триочкового кидка Анатолія Дубнюка м’яч, зробивши кілька обертів по кільцю, вилетів назовні. — У цих матчах у нас була команда, яка прагнула перемоги, — говорить головний тренер «Пульсара» Сергій Шемосюк. — На жаль, у Маріуполі хлопці занадто рано заспокоїлися, трохи нам не вистачило удачі. Перед командою у виїзних іграх стоїть якийсь психологічний бар’єр, який дуже важко подолати. Сьогодні рівенський «Пульсар» гратиме у Львові, а 31 травня та 2 червня о 18.30 рівняни прийматимуть «Будівельник» та МБК «Одеса». Цими іграми наш клуб завершуватиме нинішній сезон.