Турнір вийшов доволі цікавим. Особливо сподобався другий день, коли рівняни та іванофранківці в овертаймі обіграли, відповідно, білорусів з поляків. «Пульсар» виграв домашній турнір, хоча не це було його головною метою. Протягом трьох днів глядачі змогли не лише насолодитись баскетболом, але й переглянути у ділі новачків нашої команди. Їх вийшло пограти одразу п’ятеро — Юрій Фрасенюк, Сергій Мякінін, Микола Єрьомін (усі — «Хімік-2»), Олексій Рябінін (БК «Тернопіль»), а також вихованець рівенського баскетболу Вадим Коваль. Разом з тим не було у команді Данила Козлова (повернувся до «Дніпра»), В’ячеслава Ковалевського (травма) та Анатолія Колота (повністю перейшов на тренерську роботу). Усупереч розмовам про 99-відсоткове відрахування Андрія Артимовича, цей баскетболіст нині у команді.
— Він сам прийшов і попросився до команди, — говорить головний тренер БК-93 «Пульсар» Сергій Шемосюк. — Його підтримали гравці. Тренерський штаб довго думав перед тим, як дати Андрієві ще один шанс. Усі ми люди, усі можемо помилитися, і не дати шансу людині, в якої фантастичні дані, ми не мали права. Тепер усе залежить від нього самого. Якщо допустить хоча б найменшу помилку, його не буде з нами.
— Як вам турнір?
— Чудові враження. Було приємно бачити багато вболівальників, які заповнили трибуни, а це означає, що ми на правильному шляху. Наступного року плануємо запросити вже не чотири, а шість команд, щоб турнір «Дружба» став традиційним.
— Чи можете відзначити когось із новачків?
— Складно щось говорити. Позаду три турніри. Новачки відіграли досить нестабільно, а тому не можу когось виділити. Хотілося, щоб усі вони залишились у нас.
Продовжить підготовку до чемпіонату «Пульсар» у Рівному, а 28-30 вересня візьме участь у ще одному турнірі. Цього разу рівняни завітають до Білорусі до міста Осиповичі. Сезон-2007-2008 для нашого клубу стартує 2 жовтня. Цього дня «Пульсар» у рамках Кубка України прийматиме «Сумихімпром». Чемпіонат для рівнян розпочнеться 6 жовтня матчем проти чемпіона країни «Азовмаша».
Результати матчів «Пульсара» на турнірі «Дружба»: «Пульсар» — «МКС» — 90:74 (Дубнюк -24), «Пульсар» — «ОЗАА» — 103:98 (Дятловський — 17), «Пульсар» — «Говерла» — 92:61 (Єрьомін — 16).





