П’яний водій збив переможця Чемпіонату України, який проводив дівчину від репетитора

15928 7

Стали відомі деякі нові подробиці ДТП на вулиці Севастопольська в Рівному, де вчора, 2 листопада, водій напідпитку збив 16-річних дівчину й хлопчину. Одне дитя загинуло, юнак вижив, але знаходиться у важкому стані. Батьки просять допомогти фінансово на операцію своєму сину-спортсмену.

У рівненському клубі єдиноборств «Праджат» розповіли:

«Вчора у Рівному сталася страшна трагедія - п‘яне бидло збило автомобілем двох підлітків. Хлопець проводжав додому дівчину від репетитора. Обом по 16. Діачина загинула на місці події, хлопець в комі у лікарні. Хлопцем виявився вихованець БК Праджат Тарар Влад. В минулому році у складі команди від виборов золоту медаль на Чемпіонаті України по К1, а вже через 2 тижні його чекали чергові змагання з Праджатом.... Зараз Владові запланована операція. У хлопця є всі шанси на життя.
4731 2171 1342 3238 Тарар Олександр (тато)».

Нагадаємо, смертельна дорожньо-транспортна пригода сталася напередодні близько 19-ї години вечора. Відповідно до медичної перевірки, водій «Mercedes-Benz Vito» перебував у стані алкогольного сп’яніння: алкотестер показав 2,75 проміле.