П’ять київських клубів стануть суперниками МФК «Рівне»

1845 0

У рамках підготовки до нового сезону мініфутбольний клуб «Рівне» взяв участь у Кубку Ліги, що пройшов у Львові. В одній групі з рівнянами виступали львівські клуби «Тайм», «Енергія» та «Золотий лев». Перші дві, нагадаю, є командами вищої ліги.

У рамках підготовки до нового сезону мініфутбольний клуб «Рівне» взяв участь у Кубку Ліги, що пройшов у Львові. В одній групі з рівнянами виступали львівські клуби «Тайм», «Енергія» та «Золотий лев». Перші дві, нагадаю, є командами вищої ліги. У першому поєдинку МФК «Рівне» зустрічався з «Таймом» і програв — 1:5. За словами головного тренера нашої команди Юрія Баховського, хлопці не змогли відновитися після дороги. У матчі з «Енергією» рівняни виглядали значно краще, переграючи свого суперника. Проте за три хвилини до завершення зустрічі саме наша команда пропустила гол. Намагання врятувати гру завершилися ще одним голом у наші ворота, причому забив його екс-гравець МФК «Рівне» Андрій Паршиков. У заключному поєдинку рівняни обіграли «Золотий лев» — 5:4. — Якихось конкретних завдань на Кубок Ліги у нас не було, — говорить Юрій Баховський, — ми просто хотіли випробувати себе в іграх з клубами вищої ліги. Першість у першій лізі, за попередньою інформацією, мала стартувати вже цієї суботи, проте старт перенесли на наступний тиждень. Нашими суперниками цього сезону будуть п’ять київських клубів, львівська «Енергія-2«, а також команди з Коломиї та Дрогобича.