- Реформатор не працюватиме у Рівному за 10 тисяч, - заступниця Третяка

12786 0

Ми у соцмережах:

- Реформатор не працюватиме у Рівному за 10 тисяч, - заступниця Третяка

Весь тиждень громадськість Рівного активно обговорює звільнення головного транспортника міста Івана Фурлета.

 Олександр Третяк розповів, що Фурлет звільнився через низьку зарплату. Адже після скандалу міський голова "порізав" свої премії, премії своїх заступників та начальників управлінь.

Заступниця міського голови з культурного напрямку Марина Кузмічова у Facebook написала своє бачення ситуації, що склалася:

- Новина про звільнення Івана Фурлета рубанула. Насправді фахового менеджера «затягнути» на посаду начальника управління практично неможливо, а ще й управління транспорту...

Ми будемо втрачати більше і більше фахівців тому, що і депутати, й інші громадяни впевнені, що чиновник має бути бідний, обдертий та голодний. Слуга ж бо народу.

Тільки всі забувають одну істину: професіонал, мененджер, реформатор, який себе шанує, не буде працювати за 10 тис. грн в місяць.

Суспільство ж хоче реформ, змін, нових облич, але при цьому громадяни не замислюються над тим, що новим і фаховим обличчям потрібні гідні умови праці. Фахівець, який себе шанує, не бруднить руки на "відкатах" і схемах, – він віддано працює на своєму місці; за такими фахівцями стоїть черга й, звісно, людина піде на ту роботу, де за її вміння та зусилля платитимуть гідно.

Місто багато втрачає, бо всім очі муляє премія, яка бодай якось додає до цих принизливих 10 тисяч. Натомість знаходять таких фахівців працедавці у Варшаві, Берліні та інших містах світу.

Читайте також по темі: Несподівано звільнився головний транспортник Рівного

Чому звільнився начальник Фурлет?


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також