Чому звільнився начальник Фурлет?

2767 0

Ми у соцмережах:

Іван Фурлет

Попрацювавши рік, звільнився за власним бажанням начальник міського управління транспорту та зв’язку Іван Фурлет. Він торік у червні приїхав на роботу до Рівного з сусідньої області — був директором комунального підприємства «Житомиртранспорт».

— Без сумніву, у Рівному були, є й будуть люди, які хочуть зробити його кращим. Я переконаний, все ще вдасться. На жаль, війна забрала багато можливостей, які обов’язково повернуться, — так прокоментував своє звільнення Іван Фурлет, не розповівши про причини.

Хто стане наступником Фурлета на посаді — невідомо, міський голова Олександр Третяк каже, що знайти заміну буде непросто:

— Що стосується Івана Фурлета, то дуже прикро, що молоді класні спеціалісти йдуть. Тут кілька є причин. Одна, напевно, що це доволі відповідальний і виснажливий напрямок роботи. Потім, пан Іван брав участь у добровольчих формуваннях в себе вдома, звідки він родом. Є і фінансова складова — зараз всі керівники управлінь і департаментів отримують менші зарплати, ніж водії тролейбусів. Пам’ятаєте той скандал, який роздули з надбавками і преміями чиновників? Я вважаю, що це просто диверсія проти працівників місцевої влади... Чи важко буде зараз знайти заміну Івану Фурлету? В умовах війни — так.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також