Несподівано звільнився головний транспортник Рівного

6420 0

Ми у соцмережах:

 Несподівано звільнився головний транспортник Рівного

Житомирянин пропрацював на цій посаді цілий рік, але звільнився. Причин не повідомив.

Схоже, невдовзі міське управління транспорту і зв'язку отримає нового керівника. Адже Іван Фурлет більше його не очолює - цю інформацію підтверджують і сам чиновник, і міський голова Рівного Олександр Третяк. Втім, хто тепер стане його наступником - наразі невідомо. 

 - Без сумніву, у Рівному були, є і будуть люди, що хочуть зробити його кращим. Я переконаний, все ще вдасться. На жаль, війна забрала багато можливостей, які обов'язково повернуться. Керівником є директор lепартаменту інфстраструктури і благоустрою Руслан Гудима, він призначає в.о, - повідомив Іван Фурлет.

Нагадаємо, Іван Фурлет був призначений на цю посаду торік у червні, він замінив Ярослава Сахнюка, який раніше очолював міське управління ЖКГ.

Іван Фурлет колись був директором комунального підприємства "Житомиртранспорт", депутатом Житомирської міськради. Має диплом магістра зі спеціальності «Системи управління і автоматики» Житомирського державного технологічного університету. Також був членом робочої групи Міністерства інфраструктури України з впровадження електронного квитка в громадському транспорті та  координатором проєкту з впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті КП «Житомиртранспорт».

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також