«РЕНОМЕ будувало, будує і будуватиме знакові об’єкти Рівного»

2961 0

Ми у соцмережах:

На фото Федір Делеган, директор компанії «РЕНОМЕ КОМФОРТ»

У Рівному немає пам’яток архітектури. Їхню роль виконують поки що ті кілька споруд, що збереглися з позаминулого століття. Зате ми маємо шанс ці пам’ятки збудувати! Не просто заповнити нечисленні вільні ділянки, зводячи житло, офісні чи торгові центри, а створювати неповторні сучасні споруди, які можна буде показати туристам, і не соромно залишити тим, хто житиме тут після нас.

 Саме так ставляться у компанії «Реноме комфорт» до усього, що будується нею у Рівному. Вже тепер загальну увагу привертає житловий комплекс Spectrum на вулиці Костромській, про який знає без перебільшення вся Україна і до якого вже тепер спрямовують туристів, аби ті побачили «квартал майбутнього». І це лише початок!

Реноме як забудовник на ринку вже 17 років, звели 18 житлових будинків, і в процесі будівництва та проектування ще 4 житлових комплекса і бізнес-центр класу А зі спортклубом SportLife. У понад 1200 квартир від РЕНОМЕ вже проживають рівняни. Збудувало/реконструювало РЕНОМЕ і значну кількість інфраструктурних об’єктів: від шкіл, відділень лікарень, до стелли міста, всіх будівель на площі Незалежності, кінопалацу Україна, приміщення Укрпошти та відпочинкової зони парку ім.Шевченка. Площа Незалежності ще 20 років тому була модернізована компанією і досі має гарний вигляд.

Житловий комплекс Spectrum, вул. Костромська


За словами директора компанії «РЕНОМЕ КОМФОРТ» Федора Делегана: «Бути першопрохідцем – задача не проста. Дуже часто ми зіштовхуємося з нерозумінням. Особливо, коли пропонуємо нестандартні сучасні рішення.

Як показує наш досвід, ніщо не зупинить прогресу. Щоб втримати молодь в місті – потрібно його осучаснювати. І ми робитимемо це попри все

Саме зараз на північному в’їзді до Рівного зводиться неповторний бізнес-центр класу А Space4, який відповідатиме не сьогоднішнім чи завтрашнім, а післязавтрашнім вимогам до таких споруд. Саме так виглядатиме місце роботи та відпочинку рівнян 21-го століття!

Візуалізація бізнес-центру Space4, масив Комфортний, в’їзд у місто
 

Змінимо ми і центр Рівного! Житловий комплекс Pokrovsky Apart Complex, що зводиться на початку Київської вулиці, стане візитівкою Рівного, відкриваючи для гостей історичний центр міста. За декілька сотень метрів від Покровського собору, де раніше були старі обшарпані складські приміщення та декілька торгових точок, виростуть три житлові будинки 8, 9 та 12 поверхів. Спочатку планувалося, що один з будинків матиме 16 поверхів - дослідження архітекторів показали, що це прийнятна висота. Але рівненська архітектурна спільнота на містобудівній раді висловила зауваження, що такий будинок може закрити Покровський собор, тому ми переробили наш проект.

Візуалізація Pokrovsky Apart Complex, вул.Орлова,2

Будинки матимуть різну форму, підземний паркінг та, вперше у Рівному, видові тераси з озелененням на даху. Pokrovsky apart complex запроектовано таким чином, щоб принести максимум комфорту не лише мешканцям комплексу, а і містянам: нова пішохідна вулиця з’єднає вулицю Київську та Орлова, заклади торгівлі та харчування, озеленення та навіть підземні сміттєві баки. Рівнянам так сподобався цей проект, що понад 60 квартир першої черги вже викуплено ще на стадії земельних робіт. Перша черга комплексу буде готова наступного року, а завершити будівництво ми плануємо у 2024 році.

Pokrovsky apart complex – технологічно складний проєкт, який здійснюється на невеликій земельній ділянці в оточенні іншої забудови. Тому, процес будівництва, поки він активно триває, може виглядати не завжди привабливо - тут будівельний паркан (який заберуть після здачі будинку), тут стріла крану (яка також буде демонтована після виконання своєї ролі), тут виїхала вантажівка (бо будинки не з повітря будують). Ми зробили все від нас залежне аби процес будівництва був максимально безшумним та безпечним для сусідніх житлових будинків, застосували найсучасніші технології влаштування фундаментів без традиційного забивання паль, на об’єкті працює безшумний кран.

Чи могли би ми будувати більше такого житла і робити це швидше? На жаль, у сучасних реаліях це неможливо. Лише для того, аби пройти законним шляхом всі дозвільні процедури, потрібні довгі місяці, а часом і роки. Окрім цього ми завжди публічно захищаємо свої проекти на містобудівних радах, дослуховуємося до зауважень чи рекомендацій членів ради, щоб врахувати інтереси всіх зацікавлених сторін. Ну і саме проектування - до нього ми запрошуємо не просто людей, які вміють малювати кольорові «коробки» в Автокаді, а архітекторів-концептологів. Проєктантами багатьох наших проектів виступає одне з кращих українських архітектурних бюро Архіматика, яке проектує будівлі в Україні та по всьому світу. Багато з цих проектів отримують згодом престижні архітектурні премії.

І нехай ми втрачаємо час, зате усе, що намальовано у наших рендерах, потім втілюється на будівельних майданчиках. Все без жодного виключення – можете поїхати на Костромську перевірити – обіцяна нами концепція «подвір’я без автомобілів» повністю втілена у життя і викликає заздрість у жителів сусідніх кварталів.

Маємо хорошу практику, яку хотіли б запровадити для всіх гравців будівельного ринку: дозвільні документи ми завжди оприлюднюємо і їх можна побачити на сайті комплексу. Також щомісяця публікуємо актуальні фото звіти з будмайданчиків і повідомляємо про хід будівництва.Фото котловану житлового комплексу Pokrovsky Apart Complex, 15.06.2021


Компанія «РЕНОМЕ КОМФОРТ» - це не просто один із забудовників. Наша мета – зробити наше місто не лише сучасним та комфортним для проживання, а й привабливим для всіх хто живе у Рівному чи приїжджає до нас. Нам буде що їм показати!

Реклама


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також