Рибалки залишили без електропостачання мешканців трьох сіл

6176 0

Ми у соцмережах:

Рибалки залишили без електропостачання мешканців трьох сіл

Вже двічі за останні кілька днів у Рівненському районі без електропостачання залишаються мешканці сіл Хотин, Рубче та Метків.

- Як з’ясували наші фахівці двічі – в суботу та понеділок - аварійна система спрацювала через закинуту на лінію 10 кВ рибальську волосінь, - розповів начальник Рівненського РЕМ Сергій Пастух –  Її виявили поблизу річки Горинь, між населеними пунктами Метків та Савичі.


ПрАТ «Рівнеобленерго» застерігає від риболовлі під лініями електропередачі, адже рибалки не лише додали роботи енергетикам та завдали незручностей мешканцям згаданих населених пунктів, вони в першу чергу наразили на небезпеку себе.


Згідно з правилами електрообезпеки вудити рибу під лініями електропередачі (або в безпосередній близькості) заборонено через загрозу ураження електрострумом!

 


Щороку інформація про подібні випадки надходить з різних куточків України. На Рівненщині, смертельне ураження електрострумом трапилося у 2012 році саме у Рівненському районі, у Шпанові. Тоді рибалка торкнувся мережі ПЛ-10 кВ вуглепластиковою вудкою.

- Будьте обережними та уважними під час відпочинку! При виявленні обривів електропроводів чи інших пошкоджень в електричних мережах негайно повідомте про це фахівців ПрАТ «Рівнеобленерго», зателефонувавши до колцентру: 0362 694298, 06706204411, 050 4904411, 093 3204411, - радить Алла Ліхачова, менеджерка із зв’язків з громадськістю ПрАТ «Рівнеобленерго». .

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також