Ринок Дикого хоче продовження оренди землі

2708 0

Ми у соцмережах:

Ринок Дикого хоче продовження оренди землі

На найближчій сесії міськради Рівного депутати мають вирішити, чи продовжити на найближчі п’ять років оренду землі, на якій знаходиться ринок Дикого, що офіційно зветься «Торговий центр — Д». На чотирьох ділянках площею 6915 кв. м розміщено торгові кіоски, де щодня продають і купують товари сотні людей, а на інших ділянках на вул. Здолбунівській загальною площею 7315 м2 — колектор зливових вод і автомобільна парковка. Щодо існування останньої депутатка Анастасія Кулакевич поцікавилася на засіданні однієї з постійних комісій: чи можливо брати гроші за автостоянку біля ринку і, взагалі, навести там лад з паркуванням?

Олена Нездюр

Олена Нездюр, директорка «Торговий центр — Д»:

— Можу пояснити. Перше — це продовження оренди 6915 кв. м, на яких розташовано торгові кіоски. Орендна плата в рік становить два мільйони гривень. І можу сказати як керівник підприємства, що там більше двох сотень робочих місць. Щодо укладення договору оренди земельних ділянок на новий строк на вулиці Здолбунівській, то ця ділянка використовується для паркування транспортних засобів відвідувачів ринку, відвідувачів волейбольних полів та тенісних кортів і для працівників ринку, підприємців. Парковка безкоштовна, плата за паркування не береться. Але оренду ми за неї платимо. Ми її обслуговуємо, ремонтуємо, асфальтуємо. Також там розміщений колектор талих і зливних вод, який є у нас на обслуговуванні — ми його чистимо і стежимо за його станом.

Щодо порядку, то кожен заклад торгівлі повинен мати біля себе територію для паркування. Безкоштовно. У нас в місті є парковки біля «Епіцентру», біля «Сільпо» безкоштовні. Чому ж біля ринку парковка має бути тільки платною? Я не проти, що вона може бути частково платна, а частково — безкоштовна. Але людина має право здійснити закупи на ринку і поставити транспортний засіб, підвезти товар. Щоб навести порядок, для того якраз мають бути органи внутрішніх справ, патрульна поліція, які дивляться, щоб не паркувалися під знаком заборони. А знаки там розташовані відповідно до проєкту організації руху. І якраз паркування транспортних засобів під залізничною колією — а там стоять знаки, заборонено. І те, що люди там залишають свій транспорт — це вже культура паркування.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також