Рівне — західна столиця міні-гольфа

1807 0

Для справжнього спортсмена не буває хорошої чи поганої погоди. Є гра, є змагання та мета представити себе і своє місто якнайкраще. Так показали себе учасники четвертого заключного етапу чемпіонату України з міні-гольфа, який пройшов у готельно-розважально-спортивному комплексі «Хутір».

Для справжнього спортсмена не буває хорошої чи поганої погоди. Є гра, є змагання та мета представити себе і своє місто якнайкраще. Так показали себе учасники четвертого заключного етапу чемпіонату України з міні-гольфа, який пройшов у готельно-розважально-спортивному комплексі «Хутір». На вулиці було не більше 10 градусів тепла, втім, на відкритому гольф-полі було досить гаряче. Впродовж 4-х етапів спортсмени з Києва, Харкова, Запоріжжя, Одеси, Рівного демонстрували достойні результати, втім, призерами стали одесити та рівняни. Переможцями 4-го етапу чемпіонату України стали: Василь Братейко (Одеса), Любов Лимар (Рівне), Вадим Колісниченко (Одеса); срібні призери: Микола Дячук (Рівне), Ольга Семенюк (Рівне), Ілля Колісниченко (Одеса); бронзові призери: Валерій Якимчук (Рівне), Оксана Будяну (Одеса), Павло Бандурка (Одеса). За результатами 4-х етапів чемпіонами України стали: Василь Братейко (Одеса), Оксана Будяну (Одеса), Вадим Колісниченко (Одеса). Срібні призери: Микола Дячук (Рівне), Ірина Степанова (Рівне), Павло Бандурка (Одеса). Бронзові призери: Олександр Звягінцев (Одеса), Оксана Бичок (Одеса), Костянтин Крамаренко (Одеса). Наступного року Кубок України з міні-гольфа пройде в чотирьох містах України — Ялті, Києві, Рівному та Одесі, а сам чемпіонат 2012 року відбудеться в нашому місті. — Провести наступний чемпіонат з міні-гольфа тільки в Рівному було вирішено у Федерації гольфа України, — говорить призер змагань та власник гольф-поля Микола Дячук. — Це право ми заслужили. Гольф-поле, що розташоване на території комплексу «Хутір», відповідає сучасним вимогам. Крім того, у нас в комплексі «Хутір» є всі умови для проживання, харчування та відпочинку спортсменів, які приїдуть на чемпіонат з інших міст. Ціни у розважальному комплексі «Хутір» на міні-гольф є найнижчими в Україні. Можливо, тому спортсмени наше місто останнім часом називають столицею Західної України з міні-гольфа. Також пан Дячук підкреслив, що наступного року знову стартує безкоштовний Рейтинговий чемпіонат Рівного та області під егідою Федерації гольфа України, взяти участь в якому матимуть змогу усі бажаючі.