Рівненщина - фінансовий лідер серед інших областей України

600 0

Ми у соцмережах:

Рівненщина - фінансовий лідер серед інших областей України

За три роки Рівненщина з 20 місця за наповненням місцевих бюджетів перейшла на перше за сплатою ПДФО та друге – за надходженнями до місцевих бюджетів.

У Рівненській ОДА повідомляють, що за чотири місяці 2021 року область дала приріст на 400 мільйонів гривень порівняно з минулим роком.

За словами голови Рівненської ОДА Віталія Коваля, після того як він з приступив до виконання обов’язків, то почав з командою робити детінізацію, що принесло свої результати. До того ж, проведений у минулому році аудит землі на території кожної громади дав можливість виявити нові фінансові резерви.

«Ми створили інвентаризаційну карту у кожній з громад. Проінспектували землі за допомогою квадрокоптера та визначили потенційні території. Вдалося скомпонувати використання земель в один масив. Наприклад, в Головинській громаді така площа склала 50 гектарів. Землю виставили на аукціон і отримали 167 тис. грн на рік додаткових коштів. А це для громади – три мініспортивні майданчики,» - розповів Віталій Коваль.

У результаті аудиту загалом виявили, що частина земель обробляється без відповідних документів, окремі ділянки взагалі не використовуються, по деяких – відкриті кримінальні провадження.«Найбільший «плюс» цієї роботи у тому, що своїми діями ми показуємо – потрібно йти в офіційне русло. Детінізація землі – це важливий резерв підвищення рівня життя у громаді. Закликаю усіх голів громад України – сприяти «білому» користуванню земельними надрами та створювати у себе території рівних можливостей», - наголосив голова ОДА Віталій Коваль.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також