«Рівненські олені» здолали футбольну команду УПЦ і вибороли кубок

676 0

Ми у соцмережах:

«Рівненські олені» здолали футбольну команду УПЦ і вибороли кубок

У Рівному під егідою церкви відбувся різдвяний благодійний турнір з міні- футболу. Грали посадовці, правоохоронці, волонтери і працівники виправної колонії.

У  Рівненській НВК 26 пройшов благодійний турнір з міні - футболу, який організувала Рівненська єпархія УПЦ спільно з православною громадською організацією «Айболит і його друзі» . Як зазначають організатори, турнір щорічний і його основна мета - допомогти дітям, котрі потребуть грошей на дороговартісне лікування .

«Цього року футболісти брали участь у турнірі, щоб зібрати гроші на лікування діток із СМА : Дани Прадунець і Олексія Севостяника,» - зазначає один із організаторів Роман Молчанов, керівник ГО «Айболит і його друзі» .

Загалом у турнірі взяло участь дев‘ять команд, учасники яких працюють і різних сферах життя.

«Грали рівненські поліцейські, посадовці з ОДА, працівники Городищенської колонії, Пласт, команда УПЦ і футболісти благодійної організації та навіть збірна дворових футболістів», - коментує Роман Молчанов .

Усі команди , кажуть організатори, запрошували спеціальними листами, в яких зазначали умови участі у турнірі .

«Ми призначили благодійні внески - сума не фіксована, але нам таки вдавалося зібрати 50 тисяч гривень, гроші розділимо навпіл і віддамо родинам з хворими діточками», - розповідає Роман Молчанов .

Переможцем благодійного турніру 2022 року з рахунком 1:0 стала команда волонтерів «Рівненські олені» і виборола перемогу у гравців команди Української Православної Церкви. Команда - переможець отримала перехідний кубок, а це означає, що вона автоматично стає учасником турніру на наступний рік, повідомляє РІВНЕ. Голос Церкви.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також