Рівненські рукоборці на чемпіонаті України — шості

1103 0

П’ять медалей з чемпіонату України з армспорту, що проходив у Харкові, привезла збірна Рівненської області.

П’ять медалей з чемпіонату України з армспорту, що проходив у Харкові, привезла збірна Рівненської області. Найуспішніше виступив Олег Жох, який у ваговій категорії до 65 кг став чемпіоном. «Срібло» та «бронза» в активі досвідченого Івана Лук’янчука (до 80 кг). Ще дві бронзові нагороди в Ольги Барсук (до 50 кг) та Ольги Дячук (до 65 кг). У загальнокомандному заліку серед 23 колективів збірна Рівненщини стала шостою. — Результат команди — посередній, — говорить старший тренер рівненської збірної Олександр Комаревич. — На жаль, багато спортсменів трішки не дотягнули до медалей, посівши четверте місце. Щодо позитиву, то Олег Жох завоював право у травні захищати честь держави на чемпіонаті Європи у Туреччині.