Рівненський кікбоксер — чемпіон України

1476 0

Представник обласної федерації кікбоксингу "Будокан" Сергій Шевчук став чемпіоном України з кікбоксингу. На змаганнях, що проходили за версією WAKO, у категорії до 75 кг наш земляк провів два поєдинки, в яких переміг достроково.

Представник обласної федерації кікбоксингу "Будокан" Сергій Шевчук став чемпіоном України з кікбоксингу. На змаганнях, що проходили за версією WAKO, у категорії до 75 кг наш земляк провів два поєдинки, в яких переміг достроково. До Рівного 26-річний уродженець Кузнецовська приїхав наприкінці минулого року із Харкова, де останнім часом жив і працював. "Будокан" запросив його як тренера. За плечима у Сергія вже чималий досвід виступів на всеукраїнській та міжнародній арені. Так, кілька років тому він був бронзовим призером Кубка світу. Перед приїздом до Рівного у спортсмена була річна пауза у виступах. Серед цьогорічних планів — участь у чемпіонаті Європи.