Рівненський «Верес» здобув розгромну перемогу над «ВПК- Агро»

992 0

"Верес" забив чотири безвідповідних м'ячі у ворота ВПК-Агро у перенесеному матчі шостого туру чемпіонату та ще на крок наблизився до омріяної путівки в УПЛ

Михайло Шестаков відзначився у воротах суперника вже на 2-й хвилині, головою спрямувавши м'яч у ворота після навісу Солдата.
На 31-й хвилині воротар суперника сфолив на Сергійчука, Шестаков, у свою чергу, влучно пробив у правий кут, зробивши рахунок 2:0.
Весь час рівняни контролювали гру та утримували "ВПК- Агро" біля своїх воріт, проте голів так і не було.
Проте вже на 70-й хвилині хет-трик записав у свій актив капітан. Після подачі з кутового Пасіча форвард прицільно вражає ціль.
На 82-й хвилині рівненський клуб забив 4 гол та остаточно зняв всі питання про переможця цього матчу, Пасіч забиває у своєму стилі. Обіграв захисників у штрафному майданчику та пробив, воротар був безсильним.

Нагадаємо, наступний матч "Верес" проведе на виїзді 16 травня. Протистояти нашій команді буде "Металіст-1925". Стартовий свисток пролунає о 14:00.