Рівнян привітали з Міжнародним днем театру (ВІДЕО)

514 0

Ми у соцмережах:

Рівнян привітали з Міжнародним днем театру (ВІДЕО)

Якби не пандемія смертельної хвороби, сьогодні Рівненський обласний музично-драматичний театр святкував би День театру. Проте сцена і зала порожні, а двері зачинені.

 Усіх режисерів, акторів та глядачів, всіх дотичних до великої сцени людей привітав керівник драмтеатру Володимир Петрів:

«Я переконаний, без театру та без акторів світ був би не таким яскравим, найімовірніше - сірим і буденним. Знаю, яка складна й тяжка моя професія, тому, буває до болю образливо та гірко, коли бачиш в очах окремих людей вогники посмішок, мовляв, знаємо ми, яка у вас легка та безвідповідальна робота.

Так, є ті, хто легко живе при мистецтві, ті, хто з великим апломбом може дозволити собі теревенити про мистецтво загалом, ну і, звичайно, про свою роль в ньому особливо.

Так, є лицедії, яким байдуже, що грати, в ім’я чого грати. Так, є халтурники, є нездари, які тримаються в мистецтві на безкорисних розмовах про нього. Але не ними живе Театр і високе мистецтво. Є і справжні служителі цієї підступної богині театру, які дивують своїм талантом, своїм горінням, своїм бажанням поділитися з людьми власними переживаннями, власними радощами та болями, які готові стукати в серця і душі людей. Ті, хто розуміє мистецтво не як задоволення, а як місію, і таких багато.

Що це за професія така, від якої ніхто не стомлюється? Що ж це за дивна професія, від якої ніхто не хоче йти на пенсію, не хоче відпочивати? Професія, у якій людина тримається за найменшу можливість працювати!!! Я люблю цю, ні на що не схожу, чудову й безпощадну професію. Сподіваюсь, і ви теж, дорогі служителі театру та його вірні глядачі. Вітаю усіх вас!»


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також