Рівнянина не госпіталізували з підозрою на коронавірус, а вночі він помер

6069 0

Ми у соцмережах:

Рівнянина не госпіталізували з підозрою на коронавірус, а вночі він помер

1 червня помер 65-річний рівнянин. Пізніше стало відомо, що до нього викликали швидку, привезли в приймальню інфекційного відділення Рівненської міської лікарні, проте не госпіталізували. Тієї ж ночі хворого не стало, а другого дня в нього підтвердили коронавірус.

 Чиновники переконують, що лікарі у смерті пацієнта не винні. Як зазначила заступниця міського голови Галина Кульчинська, у чоловіка була підписана декларація із сімейним лікарем з ПМСД "Центральний". Сімейний лікар повідомив, що перший дзвінок від дружини був уже після смерті.

Завідувачка інфекційного відділення КНП «Центральна міська лікарня» РМР  Галина Максимчук пояснила: 

-          65 річний пацієнт з міста Рівне був доставлений бригадою швидкої допомоги у приймальне відділення інфекційного стаціонару міської лікарні 31 травня. Був оглянутий черговим лікарем, провели усі заміри і температури, і сатурації, визначений анамнез. Показники були в нормі, тільки була підвищена температура. Пацієнту запропонували госпіталізацію з діагнозом «підозра на коронавірусну інфекцію», оскільки ми не виставляємо діагнозу без повного обстеження і результату ПЛР-тесту. У чоловіка були відібрані аналізи. Зразки відразу були доставлені до лабораторії. Пацієнту були дані рекомендації.  Консультативне заключення було дано на руки і пацієнт у присутності дружини та чергового лікаря підписав відмову від госпіталізації.

-          Ми не маємо права людину змусити госпіталізуватися. Ввечері дружина зателефоновувала до відділення і знову спілкувалася із черговим лікарем. Розповіла, що в її чоловіка знову зросла підвищилася температура і вони дали "парацетамол". Дружина сказала, що, мабуть, її чоловік ляже в лікарню, тільки приїдуть вже вранці, опів на дев’яту.

Проте вночі чоловік помер. COVID-19 у нього підтвердили вже після смерті, наступного дня. Контактних з ним осіб наразі перевіряють на інфікування COVІD-19.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також