Рівнянка заплатила майже півмільйона за квартиру, а потім у суді доводила, що житло її

20358 0

Ми у соцмережах:

Рівнянка заплатила майже півмільйона за квартиру, а потім у суді доводила, що житло її

Жінка змушена була у суді доводити, що придбала квартиру в житловому комплексі «Рівненська брама» на вулицях Костромській та Гагаріна в Рівному.

 Як повідомляє Рівненський апеляційний суд, вона внесла пайовий внесок у розмірі 420 800 гривень, а чеки показала під час судового процесу.

Однак забудовник стверджував, що квартира 42,08 м. кв. належить йому, бо жінка заплатила не 420 800 гривень, а 399 122 гривні.

— Свої зобов’язання з оплати пайового внеску громадянка виконала. Це підтверджується квитанціями, що містяться в матеріалах справи, та спростовує доводи апеляційної скарги в частині щодо неповного виконання зобов’язань зі сплати з боку позивачки, — роз’яснила суддя-спікер Рівненського апеляційного суду Надія Ковальчук.

Тому суд визнав право жінки на квартиру в недобудованому житловому комплексі, а «Рівненська брама» немає права передавати житло будь-кому іншому.

Читайте також по темі: Чоловік купив 8 квартир у ЖК «Рівненська брама», але може залишитись ні з чим, як і інші майже 100 пайовиків

Скандал навколо «Рівненської брами»: чи не залишаться понад 300 родин без грошей та квартир?
 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також