Розгром у Харкові

1404 0

Міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» знову засмутив. І якщо домашню поразку від харківського «Локомотива» ще можна було якось сприйняти, то розгром у Харкові від аутсайдера «Моноліта» — 2:5 якось не вкладається у голові, особливо, якщо пригадати легкі 6:1 у першому колі.

Власне, розпочалося усе для нас непогано, на 6-й хвилині Юрій Когут відкрив рахунок. Але вже через кілька секунд на табло було 1:1. Далі гірше. На 15-й хвилині при розіграші штрафного все той же Когут не надто впевнено зіграв з суперником і «Моноліт» вийшов вперед. Після цього багато атакував «Кардинал», але безуспішно. За 5 хвилин до завершення матчу наш голкіпер Віталій Дєнюжкін, який вийшов на другий тайм, пішов в атаку. Як результат гри на п’ятого — три м’ячі залетіли у наші порожні ворота і лише один у ворота суперника. Ця поразка для «Кардинала» стала вже сьомою в одинадцяти матчах. Отож боротьба за медалі поки що лише мрія. Реальність же — передостаннє, шосте місце в Екстралізі. — Складно щось коментувати. За рахунку 1:2 не змогли забити, хоча й мали моменти, от і все, — був лаконічний віце-президент клубу Михайло Кондратюк. — Чи не плануєте робити якісь кадрові висновки за підсумками останніх матчів? — Поки що ні, а далі будемо бачити. Серйозний іспит на Сергія Піддубного та його команду очікує найближчої суботи. О 12.30 у себе на майданчику «Кардинал» прийматиме непоступливого «Єнакієвця». До речі, ця гра, згідно з календарем, мала відбутися 24 грудня, але у зв’язку зі змаганнями з танців, що проходять під патронатом міського голови Рівного, міні-футболістам довелося шукати «вікно» для переносу.