Розгромна серія триває

1187 0

На жаль, кубкова перемога над першоліговим «Лембергом» так і не змогла вивести міні-футбольний клуб «Кардинал-Рівне» з ями, в якій він опинився у чемпіонаті. Після розгромів від «Єнакієвця» (2:9) та «Локомотива» (1:7) чергової невдачі наша команда зазнала у Львові від одного з аутсайдерів вищої ліги клуба «ТВД» — 0:4.

Рівняни пропустили на 15-й та 32-й хвилинах два голи. Після цього Юрій Баховський спробував зіграти без воротаря з п’ятьма польовими, але це призвело до ще двох м’ячів у наші ворота на 39-й та 40-й хвилинах. Якщо поглянути на статистику, то команди завдали порівну ударів у площину воріт (по 10), а загалом за ударами, то рівняни навіть перевершили суперника. Втім, як результат, у наші ворота залетіло чотири м’ячі, у ворота суперника — жодного. Чому? Можна лише міркувати. Фортуна, яка була такою прихильною до нашої команди на старті, нині категорично відвернулася, мовляв, спробуйте пограти без моєї допомоги. Якщо ж говорити про матерії більш земні, то у рівнян, які провели виснажливі передсезонні збори, нині цілком міг настати фізичний спад. Та й психологічний стан, судячи з усього, він теж не оминув. На старті сезону кожен намагався довести тренеру своє право на місце у складі, коли ж відчув, що справу зроблено, і конкурентів більше немає — розслабився. Можливо, є й інші, не відомі широкому загалу причини. Але, як результат, маємо чорну серію невдач. Та як би там не було, перше коло фінішувало, і його «Кардинал-Рівне» завершив на п’ятому місці. Думаю, якби на початку сезону новоствореній команді змалювали б таку перспективу, навряд би хтось відмовився. Друге коло у вищій лізі стартує 5 грудня, цього дня рівняни гратимуть в Івано-Франківську проти «Урагану».