Розповіли, навіщо потрібні добровольці для тестування нової вакцини у Рівному

2311 0

Ми у соцмережах:

Розповіли, навіщо потрібні добровольці для тестування нової вакцини у Рівному

У Рівному проводитимуть клінічні випробування нової китайської вакцини проти COVID-19.

 Виробник цієї вакцини - завод Shenzhen Kangtai Biological Products Co, чию продукцію вже використовують у боротьбі проти гепатиту, гемофільної інфекції тощо.

Координатор клінічного випробування у Рівному, кандидат фармацевтичних наук Оксана Штрімайтіс розповідає:

- Ні одна з вакцин проти COVID-19, яку використовують сьогодні, не пройшла повномасштабно всі 3 фази клінічних випробувань. Усі вони були екстрено схвалені через швидкі темпи розповсюдження коронавірусної інфекції. Саме тому виробник нової вакцини захотів провести клінічні випробування на найвищому рівні й вивести її на міжнародний рівень. Крім України участь в тестуваннях беруть: Індія, Філіппіни, Малайзія, Аргентина.

Команда лікарів та медсестра колишньої поліклініки №2, що на вулиці Драгоманова 7, які долучилися до клінічних випробувань, проходили спеціальне навчання від Державного експертного центру Міністерства охорони здоров’я України. 

Для клінічних випробовувань потрібні добровольці, які отримають фінансове заохочення 8000 гривень та компенсацію транспортних витрат - 1300 гривень. 

Головна умова - бути нещепленим від COVID-19, не мати позитивного ПЛР-тесту за останні півроку, також не мати загострень хронічних захворювань чи вагітності. Брати участь можуть жителі з усієї Рівненської області.

Записатися на прийом до лікаря чи поставити будь-які уточнюючі питання можна за телефоном +380979779056 - Наталія.

Більше інформації: Рівнянам платитимуть за випробовування на них нової вакцини з Китаю


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також