Рятувальник із Рівненщини безкоштовно тренує ветеранів

1112 0

Ми у соцмережах:

Рятувальник із Рівненщини безкоштовно тренує ветеранів

Начальник служби безпеки дорожнього руху ГУ ДСНС у Рівненській області Ігор Головко долучився до спортивної реабілітації ветеранів.

Чоловік — багаторазовий призер чемпіонатів України зі стронгмену. Богатирським багатоборством займається близько 15 років. А нещодавно долучився до спортивної реабілітації ветеранів.

Нині полковник служби цивільного захисту – серед 28 тренерів, які готові проводити такі безкоштовні заняття на Рівненщині.

 «Федерація стронгмену України та ГО «Звитяга Нескорених» за підтримки Українського ветеранського фонду створили спеціальний додаток TrenVet. Це застосунок, де ветерани можуть обрати собі тренера для занять спортом, - розповідає Ігор Головко. - Мене вибрали амбасадором даного проєкту на Рівненщині. Зараз треную двох ветеранів, серед яких – мій співробітник, сержант служби цивільного захисту Михайло Марчук. Минулого року він вперше взяв участь у змаганнях ветеранів, де здобув перше місце».

Тренування відбуваються у клубі «Сила», що у Рівному. Під час свої занять Ігор Головко використовує індивідуальний підхід до кожного відповідно до медичних показань і можливостей. Сам він має багаторічний досвід роботи в ДСНС, а також навички тренувань та виступів на змаганнях різних рівнів.

«Філософія нашого клубу полягає у тому, аби кожен тренер мав свого підопічного ветерана. Плануємо сформувати команду із 6-8 чоловік для участі у змаганнях «Сильні України» серед військовослужбовців з інвалідністю. Загалом намагаємося соціалізувати хлопців до мирного життя за допомогою спорту», - каже богатир-рятувальник.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також