![Селянин проїжджав автомобілем повз двір сусіда та викликав рятувальників](/img/650/selyanin-proizhdzhav-avtomobilem-povz-dvir-susida-_20240223_1830.jpg)
Сьогодні рятувальники загасили пожежу у селі Гнильче.
Вогнем було знищено покриття та перекриття господарської будівлі на площі 46 м² та речі домашнього вжитку.
- Чоловік проїжджав автомобілем повз двір сусіда, побачив, що горить його господарська будівля та одразу ж викликав рятувальників, - повідомила РВ керівниця пресслужби ДСНС у Рівненській області Олеся Осипчук. - Пізніше рятувальникам надійшов виклик ще й від внучки власника господарства, яка також побачила пожежу. Попередня причина займання - коротке замикання електромережі. У будівлі перебули корова та свиня. Корову вивели на вулицю односельці ще до приїзду рятувальників, а свиню забрали з хліва наші хлопці .