Шандрук повертається в «ОДЕК»

1130 0

Ми у соцмережах:

Шандрук повертається в «ОДЕК»

В оржівського «ОДЕКа» — новий головний тренер. Це уродженець Смиги, вихованець школи «Шахтаря», колишній гравець «Волині», «Чорноморця» та «Севастополя» Олег Шандрук.

Для 36-річного Шандрука це повернення, адже з 2015-го по 2018 рік він працював головним тренером в оржівському клубі. Але влітку 2018-го відгукнувся на пропозицію друголігового «Вереса», де був спочатку асистентом головного тренера Володимира Гоменюка, а потім і головним тренером. Під час роботи у «Вересі» гравцям не платили зарплати, втім, команда навіть у таких умовах змогла фінішувати в середині турнірної таблиці. Коли ж гроші у «Вересі» з’явилися, на місце Шандрука покликали більш іменитого Юрія Вірта. Другу половину минулого року Олег Шандрук працював головним тренером футбольного клубу «Малинськ», з яким став чемпіоном області та виборов Суперкубок.

— На посаду головного тренера у нас було багато претендентів, але ми зупинилися на Шандруку, бо він наш, — розповідає начальник команди «ОДЕК» Ярослав Кулаковський. — Володимир Поліщук, який керував командою торік, буде асистентом. Думаю, це буде хороший тандем. Тим більше, вони й раніше працювали разом. На жаль, у Поліщука немає тренерської ліцензії, а в Шандрука є. Для нас, як для учасника чемпіонату України серед аматорів, — це важливо.

— Чи не було у керівництва клубу певної образи на Шандрука, який у 2018-му проміняв «ОДЕК» на «Верес»?

— Усі розуміли, що йому потрібно рости, а тому ніхто не заперечував. Зрештою, він повернувся до нас більш досвідченим фахівцем.

— Як готуватиметься «ОДЕК» до сезону?

— Розпочнемо 3 лютого з фізпідготовки. Нині вирішуємо деталі. Плануємо брати участь в обласному Меморіалі Шморгуна. Сподіваюся, обласна федерація піде нам назустріч і допустить до чемпіонату області. Для того, щоб грати на два фронти, плануємо мати обойму з 25-27 футболістів.

Крім Олега Шандрука і Володимира Поліщука, до тренерського штабу «ОДЕКа» також увійшли Юрій Кособуцький та Роман Ядчишин. Перший відповідатиме за воротарів, другий — за юнацьку команду.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також