
Випити ароматний напій можна без шкоди для фігури
Якщо керуватися такою логікою, то виходить, що каву краще пити в чистому вигляді й обов'язково свіжозвареною. Така звичка дає змогу знизити загальну калорійність денного раціону, підвищити концентрацію уваги, поліпшити травлення і стабілізувати цукор у крові.
- Мед. Продукт багатий корисними речовинами, здатний підвищити тонус організму і зміцнити імунітет. Щоправда, мед замість цукру в каву краще додавати, коли напій не дуже гарячий, інакше бджолиний продукт втрачає свої властивості.
- Стевія. Популярна альтернатива цукру, адже саме з листя такої рослини роблять різні замінники шкідливого продукту. Стевія замість цукру - прекрасний вибір, адже витрата її економна, солодкість вища, а користі більше.
- Ванільний екстракт. Сам по собі він не має ніякого солодкого смаку, але має відповідний аромат. За рахунок цього створюється ілюзія, що ви додали в напій щось солодке. До речі, навіть існує думка, ніби регулярне вживання страв і напоїв з ванільними екстрактами знижує тягу до шкідливих солодощів.
- Сироп клена або агави. Обидва ці продукти роблять без додавання цукру, тому що інгредієнти і так досить солодкі. Смак кави буде таким, як вам хочеться, але жодної шкоди організму такий напій не завдасть.
Також каву без цукру для схуднення сміливо можна пити з корицею. Вона так само, як і ваніль, несолодка на смак, але завдяки аромату смакові рецептори можна легко обдурити.
Для любителів рослинного молока рекомендовано мигдальне - воно солодше, ніж коров'яче або, наприклад, кокосове, тож напій вийде смачнішим. Якщо питання схуднення вас не турбує, то сміливо можна додавати в каву вершки - вони також здатні трохи її підсолодити.