1. Усне звернення до центральної АДС КТП РМР «Комуненергія» за тел.: 23-52-94 та центральної АДС КП РМР «Теплотранссервіс» за тел.: 22-58-80 або до диспетчерської служби дільниці, котельня якої опалює споживача. При усному зверненні споживача працівник АДС зобов’язаний повідомити своє прізвище, ім’я, по батькові та номер заявки по журналу реєстрації диспетчерської служби.
Скарги на неякісне опалення 1. Усне звернення до центральної АДС КТП РМР «Комуненергія» за тел.: 23-52-94 та центральної АДС КП РМР «Теплотранссервіс» за тел.: 22-58-80 або до диспетчерської служби дільниці, котельня якої опалює споживача. При усному зверненні споживача працівник АДС зобов’язаний повідомити своє прізвище, ім’я, по батькові та номер заявки по журналу реєстрації диспетчерської служби. У разі порушення виконавцем умов договору споживач викликає представника виконавця для складання та підписання акта-претензії споживача. Представник виконавця повинен з’явитися на виклик споживача не пізніше двох робочих днів. Акт-претензія складається споживачем та представником виконавця і скріплюється їхніми підписами. У разі неприбуття представника виконавця у визначений договором строк або необгрунтованої відмови від підписання акт-претензія вважається дійсним, якщо його підписали не менш як два споживачі і надали підприємству для розгляду протягом трьох діб, відповідно обстеживши температурний режим у помешканні термометром, який пройшов державну повірку. Акт-претензія розглядається і підприємство приймає рішення згідно з чинним законодавством. 2. Письмове звернення на ім’я керівника підприємства щодо неякісного опалення. Термін розгляду даних звернень згідно зі ст. 20 Закону України «Про звернення громадян» від 20 січня 2005 року №2384-ІУ «... не більше 1-го місяця від дня їх надходження, а ті звернення, які не потребують додаткового вивчення — невідкладно, але не пізніше п’ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник підприємства встановлює необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п’яти днів. 3. Після отримання звернення з резолюцією керівника комісія підприємства у складі представників теплової інспекції, мережевої дільниці у присутності самого заявника обстежує температурний режим у помешканні та складає відповідний акт обстеження. При цьому температура у квартирі заміряється термометром, який пройшов державну повірку. Норма температури повітря в житлових приміщеннях (за умови їх утеплення) повинна становити +18°С. 4. Якщо актом зафіксовано температуру нижчу, ніж нормована, то підприємство проводить споживачу перерахунок плати за спожиту теплову енергію за період з моменту звернення до факту ліквідації надання неякісного опалення. 5. Від мешканців житлових будинків, які облаштовані лічильниками теплової енергії, претензії на неякісне теплопостачання не приймаються, так як прилад обліку теплової енергії розрахований на максимальне теплове навантаження всього житлового будинку і претензії на неякісне теплопостачання надаються на адресу власника лічильника теплової енергії.
Скарги на неякісне гаряче водопостачання При надходженні звернень стосовно надання неякісних послуг з гарячого водопостачання підприємство несе відповідальність за дотримання нормованої температури гарячої води на виході з центрального теплового пункту, тобто не менше +50°С.