Що збудує Качановський на місці старої хати біля басейну в Рівному?

6178 0

Ми у соцмережах:

Сергій Качановський

Старий, але великий будинок орендує у міста вже не один рік обласне управління Держагентства рибного господарства, сплачуючи символічну одну гривню на рік. Та, вочевидь, цього року чиновникам доведеться перебиратися, адже на це дуже привабливе місце — біля басейну на вулиці Чорновола — вже є інші плани. Йдеться чи то про парковку, чи то про багатоповерхівку.

Розпитати начальника управління Сергія Бондаря, який, вочевидь, знає найбільше про долю будівлі, не виходить — він під слідством: нещодавно, за дивним збігом обставин, його затримали на хабарі.

Тетяна Редьман, яка тепер виконує обов’язки начальника управління, пояснює:

— Нічого про те, які пропозиції щодо переїзду на нове місце надходили Сергію Бондарю, мені невідомо. До мене особисто ніхто з цих питань не звертався. У нас дійсно закінчується строк договору оренди приміщення у міста, проте ми маємо ще достатньо часу для того, щоб пролонгувати його.

Не знає які плани є щодо цього приміщення й начальниця управління комунальною власністю міста Наталія Поліщук:

— Держагентство рибного господарства орендує в міста цю будівлю вже дуже давно — з 2000-х років. Йдеться про 325,6 метрів квадратних. Строк оренди закінчується 21 жовтня 2021 року. Поки що до нас не надходили пропозиції щодо пролонгації договору. Проте Держагентство ще має достатньо часу для цього. За оренду, як державний орган, воно сплачує місту одну гривню на рік. Мені невідомо, чи міська влада має намір залишати приміщення за Держагенством, чи вирішить продавати його з аукціону.

Тим часом кажуть, що плани на будівлю є у забудовника Сергія Качановського — того, хто зводитиме три багатоповерхівки поруч — біля басейну, на березі Басівкутського озера, отримавши дозвіл від Рівненської міської ради на попередній сесії.

Сергій Качановський, забудовник:

— Наміру збудувати багатоповерхівку на місці будівлі Держагентства рибного господарства у мене не було і немає. Ніяких пропозицій від мене п. Бондарю не надходило, я не маю відношення до його затримання. Знаю його особисто. З архітектором Дмитром Котляровим ми обговорювали будівництво парковки на місці, де зараз знаходиться ця будівля. Справа в тому, що міська влада хоче поставити перед нами, як забудовниками, технічне завдання оформити парк біля басейну «Авангард». Щоб був дитячий майданчик, освітлення, доріжки, лавочки. А для зручності рівнян, які приїздитимуть сюди на відпочинок, — обладнати велику парковку на 40 машин. Адже будівля вже віджила своє, а управлінню рибного господарства нічого не заважає переїхати в інше місце. У парковці я, як забудовник, насправді вигоди не маю, адже наша багатоповерхівка стане першою в Рівному, де буде триповерхова підземна парковка з такою ж кількістю паркомісць, як і квартир.

Дмитро Котляров, архітектор:

— З інвестором було багато перемовин щодо реконструкції парку. Мабуть, вже дійшла черга до розробки концепції парку із облаштуванням набережної. Розглядалися декілька сценаріїв, але який буде остаточний — ще невідомо. Як архітектор, я до цього парку відношення не маю. Розробкою концепції займається інший творчий колектив. Ставилися завдання з облаштування доріжок, освітлення, базових елементів благоустрою — лавок, смітників. На мою думку, також потрібно відновити громадський туалет, що знаходиться поряд, щоб він був доступний усім відвідувачам парку та пляжу. Наразі з управлінням рибохорони, наскільки мені відомо, не ведуться ніякі перемовини. Воно в обласному підпорядкуванні, тому їх подальша доля — в першу чергу, питання до обласних чиновників.

Дарина ГУЗЕНКОВА.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також