Щоб центр Рівного не сидів без світла

930 0

Ми у соцмережах:

Щоб центр Рівного не сидів без світла

Двісті мільйонів гривень вкладе у будівництво нової трансформаторної електропідстанції «Рівнеобленерго». Уже й ділянку підходящу для неї знайшли — на місці старої підстанції на вулиці Замковій, між стадіоном «Авангард» та рестораном «Спорт». Міська рада дозволила підприємству узяти цю землю площею 18 соток в оренду.

Електрика ЛЕП вишка 2 Ігор Красінський, технічний директор ПАТ «Рівнеобленерго»:

— На тому місці уже є діюча підстанція, але її потужностей не вистачає, бо місто стрімко розвивається. Тому замість неї будуватимемо нову, потужністю 80 МВт, вона живитиме центр Рівного. Та перш ніж приступити до робіт, потрібно буде узгодити проектно-кошторисну документацію у Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, у профільному міністерстві, з різними структурами міської влади. Очевидно, це все буде вже наступного року.
Володимир Хомко, міський голова Рівного:
— Варіант перенесення підстанції та перебудови її в новому місці навіть не розглядали, оскільки це надзвичайно дорого і фактично неможливо. Тим більше, що у тій точці й так вже сходяться електрокабелі зі всього міста — навіщо ж їх кудись перекладати? Компанія виділяє на проект 200 мільйонів, але треба розуміти, що просто так ніхто нічого не робить, всі ці інвестиційні кошти будуть пізніше закладені в тариф. Та якщо на Замковій буде трансформаторна підстанція, то Рівне років зо тридцять не матиме проблем з електроенергією.
Записала Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також