Шість голів для чемпіона

1571 0

Міні-футбольний клуб «Рівне» поступово освоюється у вищій лізі. Після ігор із середняками минулої неділі рівняни завітали у гості до чемпіона країни донецького «Шахтаря». На відміну від більшості інших клубів донеччани, як і їхні одноклубники з великого футболу, мають у своєму складі чимало бразильців.

До наявності представників країни диких мавп у складі суперника молоді гравці МФК «Рівне» морально виявилися неготовими, пропустивши до перерви дев’ять голів (і забивши лише два). Лише по перерві, коли Юрій Баховський пояснив, що бразильці такі ж люди з двома руками, двома ногами та однією головою, хіба що не такі за кольором, рівняни розслабилися і відвантажили господарям чотири «сухі» голи. У підсумку МФК «Рівне» хоч і програв — 6:9, втім, повернувся додому з високо піднятою головою, адже якщо вірити офіційному сайту «Шахтаря», то шість голів донеччани пропускали ще у листопаді 2007 року, та й то граючи на виїзді — в Одесі. — З перших хвилин усе нібито було непогано, — розповідає головний тренер МФК «Рівне» Юрій Баховський. — Але коли на майданчик вийшла бразильська четвірка, голи посипалися у наші ворота. Протягом хвилини ми пропустили тричі. І хоч перед грою я їм казав, як побачите бразильців, не лякайтеся, не подіяло. Команда просто не розуміла, як грати проти них. Хлопці ніби злякалися, до того ж один з легіонерів грав у масці. От так до перерви ми пропустили дев’ять голів. Під час відпочинку я усім дав доброго прочухана. І друга половина подарувала значно більше позитивних емоцій. Наша команда упіймала кураж, і вже «Шахтар» не знав, що з нами робити. Після гри один з донеччан розповів, що давно їх тренер так не сварив, як після матчу з нами. — У Рівному грати буде легше? — Після гри ми прилякали «шахтарів». Кажу, приїдете до нас на День Перемоги і ще подивимось, яким буде результат. Хоча й насправді у Рівному в нас буде більше шансів. Адже гості будуть після дороги, та й зал у нас дещо специфічний — майже біля самої лінії йде огорожа, й підлога не така, як у Донецьку. Наступну гру МФК «Рівне» проведе найближчої п’ятниці на своєму майданчику проти луганського «ЛТК», початок о 12.30. Завершить 2008 рік наша команда у вівторок у Львові поєдинком проти віце-чемпіона «Енергії». Результати інших матчів 12-го туру: «Енергія» — «ТВД» — 2:1, «Марріон» — «Єнакієвець» — 2:0, «Моноліт» — «Ураган» — 0:3, «Контингент» — «Локомотив» — 1:2, «СумДУ» — «Планета» — 5:2, «Тайм» — «Кардинал» — 5:2.