Школяр доповнив фразу «Слава нації» висловом про Росію під час останнього дзвоника, а на нього подали до суду

5924 0

Ми у соцмережах:

Школяр доповнив фразу «Слава нації»  висловом про Росію під час останнього дзвоника, а на нього подали до суду

На Рівненщині під час онлайн-святкування "останнього дзвоника" підліток лайкою доповнив фразу "Слава нації!".

Обурені гості події подали на нього до суду. Про це йдеться у справі в Єдиному реєстрі судових рішень, повідомлє Українська правда.

7 червня під час шкільної події пролунала фраза "Слава нації". 15-річний підліток на неї відповів: "П*здець Російській Федерації".

Висловлювання підлітка, мовляв,  "негативно відобразилося на емоційному стані учасників заходу", йдеться в протоколі судового засідання.

Там також зазначено, що на святкуванні було близько 100 людей – це учні та батьки школярів з 6 до 11 класу.  

Під час судового засідання мати неповнолітнього пояснила, що в той день була на роботі. Вона працює кухаркою в одному з популярних ресторанів.  Жінка зазначила, що неодноразово просила сина не лаятись.

Мама визнала, що син не повинен був так казати, але зараз всі так говорять, бо війна. На сина написали заяву, бо в школі недолюблюють, оскільки він активний, коли роблять зауваження - огризається. Завжди просила його, щоб змовчував, але він вживає нецензурні слова. Вона собі не дозволяє вживати нецензурні слова в громадському місці. Вважає, що всі вчителі до її сина ставляться упереджено, а мали б знайти підхід до дитини. Коли син їздив на спортивні змагання з першим тренером, то було все добре й він його хвалив, знайшов підхід до нього. Оскільки зараз нецензурні слова скрізь, то в цьому батьки не винні. Зміни з сином почалися з початком карантину. На останньому дзвонику ще сказав "Наливаймо!" у відповідь на фразу "Слава Україні!", але це був невдалий жарт.

Жінка додала, що не знала, що є відповідальність за лайку. Проте тепер обіцяє бути обачнішою та провести роз'яснювальну розмову із сином.

Жінка із сином визнали свою помилку, тому суддя Дубенського міжрайонного суду Олександра Жуковська не призначила покарання – обмежилась усним зауваженням.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також