Школярі на Рівненщині цікаво проводять осінні канікули

819 0

Ми у соцмережах:

Школярі на Рівненщині цікаво проводять осінні канікули

Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області за підтримки КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» РОР, продовжує реалізацію Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу серед дітей та молоді #OlympicLab, що впроваджується НОК України.

OlympicLab проходив у таборі дитячих можливостей ТОВ «Savvy Nation», який у період осінніх канікул працює у с. Жобрин Рівненського району. Цього разу для спілкування з дітьми було обрано напрямок «Розвиток/добробут – пізнай себе». Гостями заходу стали гравчині команди «Західний вогонь», майстри спорту України з софтболу Діана Вашай і Наталія Корнозевич.

Після знайомства, спортсменки розповіли дітям про свій шлях у спорт, досягнення, здобутки команди. Окрім того, чемпіонки відповіли на всі багаточисельні запитання учасників заходу. Адже для більшості дітей це взагалі було перше знайомством із софтболом.

Після майстер-класу, що провели відомі спортсменки, як діти, так і педагоги мали унікальну можливість спробувати себе у цьому виді спорту.

Продовжився захід спортивними індивідуальними конкурсами та вікториною на спортивну тематику, де діти змогли проявити свої різнобічні здібності та отримати призи.

На завершення – кожен мав  можливість індивідуально поспілкуватись з чемпіонками, зробити селфі. На згадку всі учасники отримали подарунки від НОК України.

Аналогічний захід #OlympicLab відбувся і в дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі «Слава», що в смт Клевань. Учасниками заходу стало юнацтво міської молодіжної організації «Станиця Рівне Пласту – національної скаутської організації України» та осередку Пласту в смт Клевань. До пластунів у гості завітав майстер спорту України з пауерліфтингу Михайло Марчук. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також