Сім голів у подарунок

1645 0

Перемогою привітали свого тренера та віце-президента Віталія Засморжука з днем народження гравці міні-футбольного клубу «Рівне». На своєму майданчику рівняни досить впевнено обіграли чернівецький «Меркурій» — 7:2. І це при тому, що суперник є одним з фаворитів нинішньої першої ліги.

До 17-ї хвилини матчу рахунок на табло був нічийним — 1:1, причому гості за моментами не поступались. Втім, кінцівку тайму краще провели господарі, забивши на 17-й та 19-й хвилинах два голи. Певні питання у матчі залишались до 36-ї хвилини, коли рахунок був 4:2. Після цього три голи за три хвилини, а відтак підсумкова перемога. У нас у цій зустрічі по разу відзначились Павло Дармовіс, Роман Волох, Вадим Жак та Вадим Басюк. Черговий хет-трик записав на свій рахунок Володимир Сондак. Загалом у чемпіонаті у нього вже 10 голів, це найкращий показник у Західній підгрупі. Поєдинок 2 грудня для МФК «Рівне» буде ще більш відповідальний — на виїзді проти «Іллічівська». Віктор Мглинець, головний тренер команди «Меркурій: — Боротьба у звітній грі йшла до рахунку 4:2. Як на мене, п’ятий м’яч був спірний. Який сенс, вибігаючи два в один, у нашого гравця був падати? На жаль, у судді була інша думка. Після цієї втрати ми й отримали п’ятий гол. Хоча загалом господарі перемогу заслужили. — Яке завдання на сезон стоїть перед вашої командою? — У підгрупі є безумовні лідери — Рівне та Іллічівськ, перед якими стоїть завдання виходу до вищої ліги. Ми поводимося скромно. Поки що завдання бути в трійці й вийти до фіналу, а там будемо відштовхуватись від наявності «золотих» очок. Фінансове становище у нас стабільне, новий президент, влада повернулася обличчям, але у грі треба додавати, щоб ставити високі завдання. — Ви одночасно є тренером двох чернівецьких команд — «Меркурія» та «Буковини». Чи не складно? — Нині йдуть пошуки тренера команді «Меркурій», адже для мене пріоритетом є великий футбол. Віталій Засморжук, віце-президент МФК «Рівне»: — Перемога — це завжди приємно, якою б вона не була. Вийшла цікава гра, що й не дивно, адже суперник теж претендує на місце у фінальній частині. — Когось можете відзначити у своїй команді? — У цьому матчі Павло Чемерис довів, що воротар — це півкоманди. Його впевнена гра надихнула увесь колектив. А загалом перемогла уся команда. — Як налаштовуєтесь на матч в Іллічівську? — Іллічівськ, Чернівці, Шостка — це наші потенційні суперники у фінальній частині, а тому важливо в іграх з ними здобути «золоті» очки. В Іллічівську, безумовно, дамо бій. Результати інших матчів 4-го туру: «Іллічівець» — «Київ-Уніспорт» — 5:3, «Фортеця» — «Каменяр» — 7:8.