Скільки ще терпіти свавілля грошей? Невже допустимо у Рівному владу бурштинових банд?

1710 0

Ми у соцмережах:

Скільки ще терпіти свавілля грошей? Невже допустимо у Рівному владу бурштинових банд?

Не втомлююся дивуватися терплячості українського народу, який виніс на собі всі лихоліття, переміг на Майдані, але знову змушений терпіти упирів.

yakim2 Здавалося б, вибори у Рівному. Що тут може бути особливого? Тим паче, що за законом це вибори лише на два роки, і вже у 2017-му знову будуть перевибори і мерів, і місцевих рад. Але ні, влаштували справжній цирк. То хочуть висувати в мери Рівного Обаму, то привезли якогось чоловіка із Сарн, кажуть, він буде кандидат. Уже два роки тут сидить і постійно його рекламують. Я розумію, що коли у людини багато грошей, то вона може робити в наш час любе-голубе. Але звідки ж у нього такі гроші?

obama
Схоже, що штабісти Якимця зовсім здуріли — протиставили чучело Обами кандидату в прем'єри Саакашвілі
Послухайте, що пише преса. Спочатку депутат Олександр Лащук сказав — 20 мільйонів гривень, потім Роман Коваль сказав — 26. Тепер прочитав від голови люстраційного комітету Москальової, що 35. Вдумайтеся, 35 000 000 (тридцять п'ять мільйонів) витратив цей сарненчанин Якимець на свою рекламу та утримування тут на постійній зарплаті цілої групи вгодованих молодиків із Сарн, які називають себе "Громадський контроль". Ні, я розумію, що активісти різні цифри називають, бо Якимець той себе рекламує безперестанку і всюди. Тому весною це могло бути 20 мільйонів, потім — 26, тепер — 35. Мене цікавить інше — звідки у чоловіка такі гроші? Хто йому їх дає? Я ж читаю пресу і бачив, як один юрист Якимця казав, що це, мовляв, він фінансує свого шефа. Він і ще якийсь невідомий чоловік на прізвище Плоский. Типу підприємець. Але ж це смішно! Скільки триватиме свідомий обман людей? Чому Якимець чесно не признається, що він продав там у Сарнах таке дороге, що дозволяє йому та групі вгодованих молодиків тепер два роки жити у Рівному, нічого не робити і лише рекламувати себе по всіх телевізорах, бігбордах, радіостанціях та газетах? Хай покаже документи — що він продав, скільки грошей отримав. Або скільки мільйонів у місяць дають йому його нікому не відомі друзі. Бо якщо ні, якщо до влади в Рівному й справді йде бурштинова мафія, то чому про це не говорять журналісти? Невже правда, що ця банда усіх залякує і купує? Люди, як таке можна терпіти?! Що ж нас чекає, якщо бурштинові бандитські клани візьмуть владу в Рівному? Невже для цього ми виходили на Майдан?! Юрій Сидорович, пенсіонер.
http://rivnenews.com.ua/


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також