![Фото ілюстративне](/img/650/sohodni-u-tsentri-rivnoho-perekhozhikh-bezkoshtovn_20240515_8424.jpg)
На площі біля драмтеатру.
На Рівненщині триває Європейський тиждень громадського здоров’я, - нагадує Сергій Подолін з Рівненської ОВА.
Сьогодні у рівнян буде можливість перевірити рівень цукру та холестерину, виміряти індекс маси тіла, тиску, обстежитись на ВІЛ та вірусний гепатит С , а також навчитись надавати домедичну допомогу та отримати консультацію з питань ментального здоров'я.
Коли і де? 15 травня, з 11:00, площа біля Рівненського драмтеатру.
Усе це можна буде зробити швидко і безкоштовно.
Організовує акцію Рівненський обласний центр контролю та профілактики хвороб спільно з Рівненським обласним благодійним фондом "Наше Майбутнє" та Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України.